אל תגידי לי זה לא יקרה! תדאגי למנוע זאת! | בקטגוריה: את חייבת להכיר, בלוג | בתאריך: יום חמישי, מאי, 2018

אני זוכרת את הרגע ההוא, שישבנו אני ובעלי רונן ליד מסך הטלוויזיה ודמעות ירדו מבלי לשאול. הדבר היחיד ששמענו וגרם ללבנו לפעום בחוזקה הוא " פעוטה בת שנתיים נשכחה ברכב שעות ארוכות ומתה".
בחדר ליד ישן שינה עמוקה הבן שלנו רום רום ואת הפחד שאחז בנו היה ניתן להרגיש באוויר. "פעוטה בת שנתיים נשכחה ברכב", בת שנתיים! זה לא נתפס, זה לא הגיוני איך דבר כזה קורה? חיים שלמים וקצרים כל כך נקטעו ברגע אחד. אני בטוחה שבאותה כתבה לא צפינו רק אני ובעלי אלא כל מדינת ישראל, ואם נהיה כנות לרגע אני בטוחה  שברגע חטוף של שיחה רבים מאיתנו ישר אמרו " איך האבא או האמא שכחו אותה ברכב? איך אפשר? חוסר אחריות! לי בחיים זה לא היה קורה". וזה נורמאלי לומר זאת כי אנחנו רק צופים מהצד בחדשות הנוראיות, זה האינסטינקט האימהי שלנו ישר להתגונן ולומר " לי זה לא היה קורה", וכן גם לי זה לא נראה הגיוני שאפשר לשכוח את האוצר הכי גדול שלנו ברכב.
אבל אז עצרתי, ושמעתי אחרי תקופה את האבא ששכח את ביתו ברכב מדבר, שמעתי את נבכי הנפש שלו, את הכאב העצום, את היגון ואת העצב הנוראי שאחז בו שהוא בדיוק כמו כולנו חשב ש"לי זה לא יקרה". זה אכל אותו. הוא באמת ובתמים האמין שזה לא יכול לקרות לו. לא יכול. וזה קרה! וזה גבה את חייה של בתו אהובתו. וזה כואב. וזה יכאב לנצח ושום דבר כבר לא ישנה זאת.
אך משהו אחד הוא כן הצליח לשנות, וזה המודעות שלנו לגבי המשפט המוכר והידוע " לי זה לא יקרה" ובכך אולי יציל עוד מאות או אלפי תינוקות שיכלו לסיים את חייהם כמו בתו אהובתו. מתוך הכאב והיגון הוא גרם לכולנו להבין שזה יכול לקרות לכל אחד ואחת מאיתנו. להורה הכי אחראי מסור ואוהב שיש, זה יכול לקרות.
הרי הוא היה בדיוק ההורה הזה, האוהב, האכפתי, המסור וברגע אחד קטן, בשנייה של לחץ, בשבריר שנייה שהמוח שלו בטוח במיליון האחוזים שהכל בסדר שם זה קרה.
אני זוכרת את הרגע ההוא של הפחד שאחז בי ואמרתי לרונן בעלי? " אלוהים אני מפחדת, אני יודעת שאני תמיד בודקת את האוטו אחריי לוודא שאף אחד לא בפנים, אני יודעת שאני אחראית, מסורה, ולא יכולה שנייה בלי לראות בזווית העין את האוצר שלי, אבל גם הוא היה כזה! גם הוא היה אחראי ומסור, גם הוא וזה עדיין קרה!"
וחשבתי לעצמי שחייב להיות משהו שיעזור לנו ההורים למנוע את זה, את הפחד הקיומי הזה כדי שחלילה לא נהיה מההורים שאמרו " לי זה לא יקרה" ויכנסו לסטטיסטיקה ואז מצאתי!
זו הייתה האופציה הראשונה שקפצה לי שחיפשתי אונליין וקוראים להם " הכפתור", ואם להיות כנה האופציה הראשונה והיחידה שקיימת עבור מניעת האסון של שכיחת הילדים ברכב.
כמובן שמי שמכירה אותי ועבור מי שעדיין לא אספר שאותי לא "קונים בקלות" ואני לא " מאמינה למה שרשום" מבלי לעשות בדיקה מעמיקה ולהבין האם מערכת ה" כפתור" באמת יכולה לספק לי ולבעלי כהורים את מה שחיפשתי כדי למנוע חלילה את האסון הבא.
אימהות יקרות אני גאה במיוחד ונרגשת לומר לכן שכן! כן! ושוב פעם כן! ל"כפתור בייבי" יש מערכת ייחודית הפועלת עבור האוצרות שלנו והיא כל מה שהורה חייב וצריך שיהיה לו מותקן בתוך הרכב.
איך זה עובד אתן בטוח שואלות את עצמכן נכון? כי זה בדיוק הייתה השאלה הראשונה שלי. אז הנה בבקשה ההסבר המפורט:
"ברגע שמבוגר מושיב את הפעוט בכיסא הבטיחות, המערכת נדרכת ומזהה הושבה. אחרי שהרכב הגיע ליעדו והנהג מכבה את המנוע – המערכת מושכת את תשומת ליבו של הנהג באמצעות התרעה של 30 שניות באמצעי קולי וויזואלי על ידי הבהוב המערכת.
במידה והילד לא הורד מכיסא הבטיחות במשך 2 דקות מכיבוי המנוע – מתקבלת התרעה משולבת שכוללת הודעת טקסט ומייל לנהג, הפעלת אורות האיתות ברכב, ובנוסף התרעה במוקד החירום של הכפתור שעובד 24/7 7 ימים בשבוע.
מוקד החירום מנסה ליצור קשר באופן מידי עם ההורה, ואם גם זה לא מצליח,וההורה אינו עונה כפי שאינו מודע לכך בהיסח הדעת ששכח את ילדו ברכב המערכת תשלח את כוחות ההצלה למיקום המדויק של הרכב ובכך תמנע את האסון הבא!

מערכת "הכפתור" זכתה בתואר הנכסף " מוצר השנה" לשנת 2018 בקטגוריית " אביזרי בטיחות נהיגה" ובכך חתמה בקלות את היותה המערכת הטובה הבטיחותית ומצילת החיים הטובה ביותר שנמצאת כיום בישראל ובקרוב גם בעולם כולו.

 

אז אמא יקרה או אבא יקר או אפילו סבא וסבתא יקרים ופעילים ( ויש הרבה כאלה שמוציאים את הילדים שלנו מהגן בזמן שאנחנו בעבודה), זה הזמן לקחת אחריות ולהתקין את מערכת " הכפתור בייבי" גם אצלכם ובינינו אם מישהו יעיז לומר לכם " זה לא שווה את הכסף" תוכלו לומר לו בשנת 2008-2016 454 ילדים נשכחו ברכבים. חלקם לשמחתי הרבה ניצלו וחלקם לצערי הרב והגדול איבדו את חייהם!

ואם בכל זאת מישהו מכם עדיין לא חושב שהוא יכול לעמוד בזה כלכלית פשוט תוותרו על קפה הפוך קטן פלוס מאפה 4 פעמים בחודש שאתם גם ככה קונים בחוץ, וזה יהיה שווי העלות של הכפתור שאולי ביום מין הימים יציל את חיי ילדכם ואת השפיות שלכם.
כי אני אישית מעדיפה לשתות מים מהברז ולראות את האוצר שלי תמיד לידי בטוח ומאושר ויודע שעשיתי כל שביכולתי כדי להגן עליו.
שולחת לכן נשיקות וחיבוק גדול, שימרו על ילדכם הסופ"ש הזה הולך להיות חם מהרגיל.

מוזמנות לקחת חלק בהגרלת הענק שלנו ל2 אימהות  ולהרשם בלינק לחצי שנה חינם למערכת הכפתור לחבילת "הכל כלול" ,ללא התחייבות + התקנה חינם בביתכן.

הכנסי פה להרשמה להגרלה

אוהבת המון וכמו תמיד וניפגש בכתבה הבאה.

 

.